Mrfrog – zdrowie inaczej

W stylu żaby ku zdrowiu…

Uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym – 946 ml

Środowisko, nasz organizm, a także nasz dom wymagają ciągłego oczyszczania i odświeżania. Jeżeli już już zdążyłeś zagwarantować sobie super skuteczne warunki dla zdrowia Twojego organizmu z radą składników działających produktów diety Calivita(R), teraz masz możliwość zmienić swój dom nie do poznania przez naszym nowym, przyjaznym środowisku środkom czystości.

CaliClean Natural All Purpose Cleaner Lemon (946 ml) – uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym przeznaczony do stosowania na różnych powierzchniach. Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, odciski palców i inne zanieczyszczenia. Do wykorzystania m.in.: w kuchni, łazience, do czyszczenia na przykład. mebli, blatów i podłóg.  Nie ściera powierzchni.

Dlaczego produkty CaliClean są lepsze i przyjazne środowisku?

? zostały wyprodukowane z substancji w 100% biodegradowalnych;

? zawierają substancje powierzchniowo-czynne pochodzenia roślinnego;

? nie zawierają fosforanów i dioksyn;

? nie są produkowane z surowców petrochemicznych;

? nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego;

? nie zostały testowane na zwierzętach;

? opakowanie jest wykonane z materiałów podlegających recyklingowi;

? zastosowane w produktach pełnowartościowe substancje zapachowe są kompatybilne ze normami IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Substancji Zapachowych);

? składniki suplementu były zatwierdzone przez US EPA – Agencję Ochrony Środowiska w USA.

Składniki: Aqua, niejonowe środki powierzchniowo czynne (Glucopon(R) 425 N – Decyl glucoside) – 5% lub więcej ale mniej niż 15%, Corn Alcohol, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Hydroxide, kompozycja zapachowa (Limonene) – IFRA Lemon fragrance, barwnik (CI 19140 – Yellow colorant).

Sposób użycia: Spryskać zabrudzoną powierzchnię i wytrzeć papierowym ręcznikiem albo ścierką. Powtórzyć działanie na silnie zabrudzonych powierzchniach. Jeżeli już nie jesteś pewny odnośnie materiału czyszczonej powierzchni przed użyciem środka wypróbuj go na niewiele widocznej powierzchni. Nie używaj środków na drewniane i lakierowane powierzchnie.

Przed czyszczeniem wyłącz z sieci urządzenia elektryczne.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Przed użyciem preparatu, przeczytaj starannie etykietę.

Mimo że suplementy są przyjazne środowisku to jednakże w przypadku bezpośredniego kontaktu z oczami czy jamą ustną mogą spowodować podrażnienia.

Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu.

Pierwsza wsparcie: Podrażnienie oczu: zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast ogromną ilością wody (płucz oczy wodą przez 15 minut) i zasięgnąć porady lekarza.

Połknięcie: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów (wypić szklankę wody): niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i zilustrować opakowanie albo etykietę.

W przypadku awarii lub jeżeli już źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – o ile to możliwe, pokaż etykietę.

Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować jedynie w fajnie wentylowanych pomieszczeniach.

Dodaj komentarz